آشپزی فقط برای سیر شدن نیست ، آشپزی یکی از شادی های زندگیه برای لحظاتی خوش ، عاشقانه و یا خاطره انگیز!

 

 


 

 

سلام دوستان. در سایت آشپزی صورتی و لیمویی ، من دستور پخت های جدید و قدیمم رو به همراه عکسهایی که خودم از هر کدوم میگیرم براتون به اشتراک میذارم. شما میتونید پستهای من رواینجا دنبال کنید یا به فیسبوک، پینترست و اینستاگرام ما بپیوندید و پستهامون رو از از اونجا دنبال کنید.

 

فروم آشپزی:

فروم آشپزی سایت ما با نام گفتمان لیمویی، برای آن دسته از دوستان علاقه مند به آشپزی است که علاقه مند به گفتگو درخصوص آشپزی و مسائل پیرامون آن در فضایی متفاوت هستند. گفتمان لیمویی علاوه بر دسترسی از طریق سایت، از طریق اپلیکیشن آشپزی ما هم قابل دسترسیست. امیدواریم به کمک شما بتوانیم مطالب متنوع و نظرهای متفاوتی را در گفتمان لیمویی با هم به اشتراک بگذاریم و از اطلاعات یکدیگر استفاده کنیم.

 

اپلیکیشن و کتاب آشپزی:

 

وبسایت آشپزی ما اقدام به انتشار اپلیکیشن اندروید و کتاب آشپزی PDF برای دسترسی آسان تر شما عزیزان به تمامی دستورهای وبسایت آشپزی ما از هر کجا و با هر امکاناتی کرده است. اپلیکیشن آشپزی ما در دو نسخه رایگان و نسخه کامل علاوه بر انتشار روی سایت، روی مارکت های معتبری همچون کافه بازار، ایران اپس، کندو، و پارس هاب و کتاب آشپزی PDF ما روی پارس هاب با قیمتی یکپارچه منتشر شده. اما برای شما عزیزانی که اقدام به خرید اپلیکیشن و یا کتاب از سایت کنید، تخفیف ویژه ای در نظر گرفته ایم که در بخش دانلود ذکر شده است.

 

 

ارتباط با ما/تبلیغات در سایت ما

 


 

سایت آشپزی Pink&Lemon. استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.